Kamer Fun Club Yahoo! Mail Grubu Kamer Fun Club facebook sayfası Kamer Fun Club twitter sayfası

Üye Girişi

Kullanıcı Adı
:
Parola
:
 
 
 
 
KFC Kamer Fun Club Nedir?
13 Temmuz 2004 tarihinde Ceren Kamer`in kurduğu windsurf ile ilgili aktivite ve haberleşme gurubu KFC`de bilgi paylaşımı ve beraberce birşeyler yapmak gurubun ana ilkesidir.

Lütfen kurallara özen gösteriniz. Forum bölümünden hemen üye olabilirsiniz.

Dilerseniz Kamer Fun Club`ın Yahoo! Grubuna da katılabilirsiniz. http://groups.yahoo.com/kamerfunclub

*Üyelik aktivasyonu site yöneticisi tarafından yapılır. Siteye girebilmeniz için üyeliğinizin aktive edilmiş olması gerekmektedir. Üyeliğiniz ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.

KFC`ye Neden Üye Olmalıyım?
Çünkü windsurfe gönül vermiş kişiler burada.

KFC`den gelen Yahoo maillerini istemiyorum ne yapmalıyım?
unsubscribe-kamerfunclub@yahoogroups.com mail adresine boş bir mail göndermelisiniz. Bu işlemden sonra Yahoo size gruptan çıkmak isteyip istemediğinizi soran bir mail gönderecek. Bu maili de konfirme ettiğinizde artık mail almayacaksınız.

Üyelik Ücretli Mi?
Hayır değil.

Forum Avatarı Nasıl Ekleyebilirim?
Forum linkinden foruma girip kullanıcı adınız ve şifrenizle siteye giriş yaptıktan sonra ayarlar linkini kullanarak profilinizi güncelleyeceğiniz sayfaya ulaşıp bu sayfanın altındaki "Simge Seçiniz" başlıklı bölümdeki hazır simgelerden seçim yapabilirsiniz, bir başka web sitesinden resim çağırabilirsiniz ya da "Simge Yükle" seçeneği ile boyutu en fazla 15Kb lık bir jpg, jpeg, gif veya png yükleyebilirsiniz.

Peki nerelere resim yükleyebilirsiniz?
1. Yahoo! Flickr http://www.flickr.com Eğer bir Yahoo! hesabınız varsa hemen giriş yapıp resim yükleyebilirsiniz ve forumdaki resim yükleme bölümüne bu resmin linkini verebilirsiniz.
2. ImageShack http://www.imageshack.us Üye olarak ya da üye olmadan resmin yükleyebileceğiniz bir başka site ImageShack. Resimleri değişik boyutlara getirme imkanı da sunmakta! Elbette ki ücretsiz üye olarak resimlerini düzenleyebilirsiniz. Aksi taktirde bu mümkün olmayacaktır.

Resimler Bölümüne Nasıl Resim Yüklerim?
Siteye giriş yapın. Anasayfaya dönün. Sol sütunda "Merhaba YIDI" gibi sizi selamlayan bir bölüm göreceksiniz. Oradaki "Resimlerim" linkine tıklarsanız resim yükleyebileceğiniz bölüme ulaşacaksınız. Resim yüklendi mesajını aldığınızda tekrar aynı resmi yüklemeyin. Peki yüklenen resimler nerede görüntülenir? Site menüsündeki "Resimler" linki ile ulaşacağınız fotoğraf galerisindeki "Üyeler" bölümünde yer alır bu resimler.

::: K.F.C. AJANDA

 
 

  • Video 1
  • Video 2
  • Video 3

 
Kamer Fun Club © 2004 - Tüm hakları saklıdır
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlanıyor.