Kamer Fun Club Yahoo! Mail Grubu Kamer Fun Club facebook sayfası Kamer Fun Club twitter sayfası

Üye Girişi

Kullanıcı Adı
:
Parola
:
 
 
 
 
13 Temmuz 2004 tarihinde Ceren Kamer`in kurduğu windsurf ile ilgili aktivite ve haberleşme gurubu KFC`de bilgi paylaşımı ve beraberce birşeyler yapmak gurubun ana ilkesidir.
13 Temmuz 2004 tarihinde Ceren Kamer`in kurduğu windsurf ile ilgili aktivite ve haberleşme gurubu KFC`de bilgi paylaşımı ve beraberce birşeyler yapmak gurubun ana ilkesidir.

Lütfen kurallara özen gösteriniz. Üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.*

Dilerseniz Kamer Fun Club`ın Yahoo! Grubuna da katılabilirsiniz.

* Üyelik aktivasyonu site yöneticisi tarafından yapılır. Siteye girebilmeniz için üyeliğinizin aktive edilmiş olması gerekmektedir. Üyeliğiniz ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.

• Daha önce üye olduysanız ve kullanıcı adınızı ya da şifrenizi (parolanızı) hatırlamıyorsanız, yeniden üye olmak yerine sitenin sol bölümündeki (üye girişin hemen altında) kullanıcı adınızı ve parolanızı hatırlamanızı sağlayacak iki bölüm bulunmakta.
Sistemimiz büyük/küçük harfe duyarlı olduğundan kayıt olurken kullanıcı adınızda yer verdiğiniz büyük/küçük harfleri aynen yazmanız gerekmektedir. Aksi taktirde giriş yapamamanız olasıdır.
• KFC`den gelen mailleri artık almak istemiyor musunuz? Ayrılmak için mailleri aldığınız adresinizden kamerfunclub-unsubscribe@yahoogroups.com adresine boş bir mail atmanız ve gelen doğrulama mailini cevaplamanız yeterli.
• İnfolarını güncellememiş olan üyelerimiz bir kaç dakikalarını ayırarak güncellemelerini rica ederiz.
• Sitemizin fotoğraf galerisindeki Üyelerimiz bölümüne siz de resminizi ekleyebilirsiniz. Sitemizin sol bölümündeki "Resimlerim" linkini kullarak yükleme sayfasına ulaşabilirsiniz.
• "İlanlarım" bölümünden ilan verebilirsiniz. Onaylanır onaylanmaz yayınlanacaktır.

İyi eğlenceler;

Ceren Kamer
Kamer Fun Club

::: K.F.C. AJANDA

 
 

  • Video 1
  • Video 2
  • Video 3

 
Kamer Fun Club © 2004 - Tüm hakları saklıdır
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlanıyor.