Kamer Fun Club Yahoo! Mail Grubu Kamer Fun Club facebook sayfası Kamer Fun Club twitter sayfası

Üye Girişi

Kullanıcı Adı
:
Parola
:
 
 
 
 
Çoğumuzun bildiği gibi K.F.C açılımıyla Kamer Fun Club`ı kurmamda ki amaç; başlarda surf sporunu internet ortamında arkadaşlarımla paylaşmak ve bu spora gönül veren arkadaşlarla bir araya gelerek hem bilgi alışverişi yapmak hemde beraberce organizasyonlar yaparak bu sporu yapabileceğimiz denizlere seyahat etmekti.
K.F.C grubu üyeleri ve sevgili arkadaşlarım,

Çoğumuzun bildiği gibi K.F.C açılımıyla Kamer Fun Club`ı kurmamda ki amaç; başlarda surf sporunu internet ortamında arkadaşlarımla paylaşmak ve bu spora gönül veren arkadaşlarla bir araya gelerek hem bilgi alışverişi yapmak hemde beraberce organizasyonlar yaparak bu sporu yapabileceğimiz denizlere seyahat etmekti. Fakat gel zaman git zaman, çevremde bu spora gönül veren kişiler çoğaldıkça ve surf mevsimi geçip kışa geçince dolayısıyla kış sporları mevsimi de başlayınca grubumuz gittikçe genişledi. Ve bugün çoğumuzun bildiği gibi 3000 küsur sayıya ulaştı. Windsurf ve birkaç çevremdeki arkadaşlarla kurmuş olduğum grup 4 yıl içerisinde bu sayıya nasıl ulaştı bende anlayamadım. Demek ki spor birçok farklı yapıdaki insanı bir araya getirebilen ve bir arada tutan en güçlü faktörlerden biriymiş. Bu arada spor yapan vücutlar ve beyinler her zaman daha kaliteli düşünür ve yaşar.

Bu konuda çok şanlı(yım)yız ki şimdiye kadar, grupta bu kalitenin altında çok fazla kimseyle karşılaşmadık, bunun dışında olan kişilerde zaten, amaçları yalnızca spor, sosyal ve kültürel faaliyette bulunmak olan bu grupta yalnız hissedip kendileri çekip gitti.

Bu kadar zamanda bu kadar kişi buralara kadar geldik, belki aynı şeyleri konuşmadık, aynı düşünceleri savunmadık ama aynı frekanslarda buluştuk, bu da en önemli etkendi bizleri bir arada tutan. Çünkü gerçekten amacımız spor yapmaktı ve tabii dolayısıyla diğer sosyal, kültürel ve eğlence faaliyetlerinde bir araya gelerek hoşça vakit geçirmek ve bir çok kişi tanımak, hayatın her alanından bir şeyler paylaşmak, konuşmak, öğrenmek, tartışmak vs.....

Ve... ben... Ceren Kamer olarak bugün burda bu noktada olduğumuzdan dolayı çok mutluyum ve hepinize teşekkür ediyorum.

Ve de diyorum ki... bu yaşadıklarımızı ve paylaştıklarımızı daha çok kişiyle paylaşalım. Ve çevremizde, bizler gibi yaşayan, spora gönül vermiş, hayata bir şekilde tutunan ve hayatta bir amacı olan referans olabileceğimiz arkadaşlarımızıda aramıza davet edelim ve onlarla da bu yaşadıklarımızı paylaşalım.

Eğer sizlerinde çevrenizde, bu çerçeve içinde yaşayan tanıdıklarınız ya da arkadaşlarınız varsa, onları da aramızda görmekten hem ben grup kurucusu olarak hem de diğer üyelerimiz ve arkadaşlarımız çok büyük mutluluk duyacaktır.

Sizden ricam bu grubun profiline uyacak arkadaşlarınızı aramıza davet etmeniz.

Ve daha nice ve güzel birlikteliklerde beraber olmak üzere herkese sevgilerimi gönderiyorum.

Ceren`i ve KFC`i izlemeye devam edin.

Ceren Kamer

http://sports.groups.yahoo.com/group/kamerfunclub/


K.F.C. - Windsurfing, Boarding, Extreme Sports & Activities Social Club.

::: K.F.C. AJANDA

 
 

  • Video 1
  • Video 2
  • Video 3

 
Kamer Fun Club © 2004 - Tüm hakları saklıdır
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlanıyor.