Kamer Fun Club Yahoo! Mail Grubu Kamer Fun Club facebook sayfası Kamer Fun Club twitter sayfası

Üye Girişi

Kullanıcı Adı
:
Parola
:
 
 
 
 
Serhat Sıdal, Ufuk Sönmez`in yazdığı 100 Soruda Sağlıklı Yaşam ve Spor kitabında Sağlıklı yaşam, spor ve beslenmeye dair en merak edilen 100 sorunun cevabını bu kitapta bulacaksınız. Kilo vermenin en iyi yolu nedir? Spor yapmak boyu uzatır mı?<br>Yağlar kasa, kaslar yağa dönüşür mü?
 
 
Kilo vermenin en iyi yolu nedir?
Spor yapmak boyu uzatır mı?
Yağlar kasa, kaslar yağa dönüşür mü?

Sağlıklı yaşam, spor ve beslenmeye dair en merak edilen 100 sorunun cevabını bu kitapta bulacaksınız.

Düzenli egzersiz, dengeli beslenme ve yeterli dinlenme; sağlıklı yaşamın bu üç altın anahtarının kolay anlaşılır ve kolay uygulanabilir bir şekilde anlatılması bu kitabı hazırlayanların ayrıcalıklı bir özelliği olmuş. Kendilerini kutlarım…
Ertuğrul Akbay

Sağlıklı yaşam ile ilgili temel bilgiler ancak bu kadar başarılı bir araya getirilebilirdi. İhtiyaç duyduğumuz tüm bilgilerin sade ve zevkli anlatımı insana bir an önce harekete geçmesi için ilham veriyor…
Sertab Erener

Onlarla spor yapmak ayrı bir keyiftir! Ben de dahil birçok kişiye sağlıklı yaşam ve sporla ilgili öncü olan değerli hocalarım ve dostlarım Ufuk Sönmez ve Serhat Sıdal`ın yıllara dayanan deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaştıkları bu kitabı herkes okumalı. Muhteşem!
Muzaffer Akpınar

Sporla yaşayan bu iki deneyimli ismin yazılarını okumak, onların gözlemlerinden faydalanabilmek bir ayrıcalıktır…
Kerem Görsev

20 yıldan fazladır fitness sektörünün içindeyim, ülkemizde bu konuda böylesine aydınlatıcı yazılan bir kitabı daha önce hiç görmedim. Yazarlar tecrübelerini ve bilgilerini insanların sağlıklı bir yaşama ulaşabilmeleri için böyle bir kitapta topladıklarından dolayı övgüyü ve teşekkürü hak ediyorlar. Herkese tavsiye ediyorum.
Kemal Özdeş

Satın almak için: http://www.kitapturk.com/books/Kitap/79883/100_Soruda_Saglikli_Yasam_Ve_Spor.htm

::: K.F.C. AJANDA

 
 

  • Video 1
  • Video 2
  • Video 3

 
Kamer Fun Club © 2004 - Tüm hakları saklıdır
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlanıyor.